Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: не допущу виборів Президента в парламенті


Президент Віктор Ющенко обіцяє не допустити виборів глави держави в парламенті та заявляє, що Україні «потрібні прямі і всенародні вибори».

Про це глава держави сказав, відповідаючи на запитання Радіо Свобода під час інтерв’ю групі іноземних ЗМІ, акредитованих в Україні.


«Я маю план протидії», – зазначив Віктор Ющенко, однак не уточнив який саме.

Президент запевнив, що не допустить проведення політичного сценарію в Україні, який ставить під сумнів демократичні здобутки.

«Ми стаємо свідками неприродного альянсу. Нелогічного альянсу, і ще більш боляче, що консолідація та об’єднання буде творитися навколо незаконних справ... Насправді узаконюється переділ на найближчі 10 років і формується тоталітарний режим, ось і все», – наголосив Президент.

Водночас Ющенко зазначив, що «у парламенті має бути коаліція» і що він «не має алергії до коаліції». За словами глави держави, в нього є претензії до «цілей цієї коаліції».

«Чому зміни до Конституції соромляться винести на всенародне обговорення? Все незаконне робиться за ширмою, під килимом. Як на 10 років забезпечити прем’єрство Тимошенко, при цьому на 10 років виписати гарантії присутності у кріслі Президента іншій стороні – Віктору Януковичу», – заявив Президент.

Раніше сьогодні Вiктор Ющенко звернувся до мiжнародної громадськостi з проханням пiдтримати його курс для забезпечення демократичних процесiв в Українi. Про це глава держави заявив пiд час зустрiчi з послами «Групи семи», а також Польщi, Словаччини, Угорщини, Чехiї, Швецiї та керiвником представництва Єврокомiсiї в Українi.

XS
SM
MD
LG