Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 11:32

Україна не має причин ображатися на Росiю – Медведєв


Україна не повинна ображатися на докори Росiї щодо неплатоспроможності, заявив російський президент Дмитро Медведєв на зустрiчi з представниками дiлових кiл пiд час Петербурзького економiчного форуму.

«Не варто на нас ображатися, якщо заплатив – означає платоспроможний. Якщо нi – неплатоспроможний», – заявив президент Росiї.

«Потрiбно стукати в усi фiнансовi структури, щоб виконати свої зобов’язання. Якщо найближчим часом не заплатить – ми будемо вимушенi включити механiзми, передбаченi договором», – нагадав Медведєв.

Ранiше уповноважений Президента України з мiжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський заявив, що Україна очiкує вiд Росiї вибачень за заяви щодо неспроможностi Києва розплатитися за газ.

Сьогодні ж Президент Вiктор Ющенко заявив, що 5 червня Україна перерахує «Газпромові» кошти за травневе постачання газу.

Згiдно з умовами контракту, якщо «Нафтогаз» не встигне розрахуватися до 7 червня включно, далi постачання газу в Україну здiйснюватимуться за 100-вiдсотковою передплатою.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG