Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 07:41

Мусульмани Криму сподіваються на позитивні наслідки виступу президента Обами


Один із лідерів Меджлісу кримськотатарського народу, президент Всесвітнього конгресу кримських татар Рефат Чубаров назвав виступ президента США Барака Обами у Каїрському Університеті «знаковим» та «дуже обнадійливим».

За словами Рефата Чубарова, ера глобалізації своїми викликами вимагає від лідерів – насамперед від провідних країн світу – «щирості щодо політики своїх держав». Виступ президента Обами він назвав «яскравим прикладом того, що вся світова спільнота має перебувати у постійному діалозі, одночасно зберігаючи повагу до різних культур і релігій».

Рефат Чубаров висловив сподівання, що цей «сильний крок провідної держави світу пошириться на багато країн із полікультурним та мультирелігійним населенням». Особливо це стосується України, де влада і суспільство можуть стати «уважнішими до всіх спільнот, в тому числі – мусульманської, яка є важливим елементом загальноукраїнського суспільства», – сказав в інтерв’ю Радіо Свобода перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, президент Всесвітнього конгресу кримських татар Рефат Чубаров.

Учора президент США Барак Обама, виступаючи в Каїрському університеті, висловився за нові стосунки між Сполученими Штатами Америки та ісламським світом.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG