Доступність посилання

ТОП новини

Аварія на донецькій шахті: доля близько 10 гірників залишається невідомою


Рятувальники виносять постраждалого гірника з копальні ім. Скочинського поблизу Донецька
У шахті імені Скочинського в Донецьку, де стався викид газово-вугільної суміші, за даними Держгірпромнагляду, на 15-ту годину ще не відома доля 10 шахтарів із загалом 51, які перебували на аварійній дільниці.

Двох гірників знайшли без ознак життя, 38 вийшли з шахти самостійно і ще одного евакуювали з травмами, повідомляють у Державному комітеті з промислової безпеки, охорони праці і гірського нагляду.

Тим часом, за інформацією Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, на аварійній дільниці були 53 шахтарі, відтак зниклих безвісти наразі 12.

Аварійно-рятувальні роботи на шахті тривають, усі гірничі роботи припинили.

У Донецькій обласній лікарні профзахворювань, куди доставляють шахтарів після аварії, повідомляють, що стан їхнього здоров’я «відносно задовільний» і їм ставлять попередній діагноз – «гіпоксія і отруєння шахтним газом під запитанням».

Уряд створив комісію для розслідування причин аварії на чолі з міністром вугільної промисловості Віктором Полтавцем.

Шахта імені Скочинського в Донецьку належить державному підприємству «Донецька вугільна енергетична компанія».

Раніше сьогодні Президент України Віктор Ющенко доручив Прем`єр-міністру Юлії Тимошенко невідкладно утворити урядову комісію з метою розслідування причин аварії, що сталася сьогодні в Донецьку на шахті імені Скочинського (ДП «Донецька вугільна енергетична компанія»).

Про це повідомили у прес-службі Глави держави.

Також Президент доручив надати допомогу потерпілим та розробити й затвердити комплексний план заходів з ліквідації наслідків аварії.

За результатами розслідування причин аварії Глава держави просить вжити передбачених законом заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG