Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 19:40

Аварійна шахта поновила роботу всупереч забороні – Держгірпромнагляд


Як повідомили в інформаційному центрі Державного комітету із промислової безпеки, охорони праці й гірничого нагляду, напередодні аварії в шахті імені Скочинського в Донецьку, 6 червня, інспектор Держгірпромнагляду розпорядився заборонити роботи в другій західній лаві шахти через виявлені порушення, які загрожували життю шахтарів, що в ній працювали.

Коли ж на шахті заявили, що усунули порушення і просять дозволити поновити гірничі роботи, інспектор знову спустився в шахту 8 червня, але перевірити ділянку не зміг, бо там якраз уже сталася аварія.

Таким чином Держгірпромнагляд заявляє про самовільне поновлення видобування вугілля на згаданій ділянці без належного дозволу.

Унаслідок викиду газу й вугілля на шахті імені Скочинського в Донецьку, яка належить державному підприємству «Донецька вугільна енергетична компанія», вчора вранці загинули 6 гірників, доля ще 7 досі не відома.

За даними Держгірпромнагляду, без урахування останнього інциденту на цій шахті від 1979 року сталося 15 аварій і загинули 109 осіб.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG