Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 08:15

Янукович каже, що пожартував, коли говорив про ценз у 50 років для кандидатів на Президента


Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що обговорення питання про підвищення вікового цензу для кандидатів в президенти до 50 років було жартом.

Про це він сказав у п’ятницю ввечері в ефірі телеканалу Інтер, повідомляє «Українська правда».

«Це було 5 червня. Ми вранці зустрілися з Тимошенко в присутності її помічника. Я їхав вже в аеропорт, отримав дзвінок і заїхав на зустріч», – заявив лідер регіоналів.

«На цій зустрічі, до речі, я в останній раз сказав, що я проти виборів у парламенті, проти продовження повноважень парламенту до 2014 року. І що стосується створення коаліції, враховуючи розбіжності, які є між нашими політичними силами, це питання також стає практично неможливим», – сказав Янукович.

«На столі лежала довідка, в якій було виписано, в яких державах є обмеження при виборах президента. Це розмова була на хвилини півтори. Мені показали цю довідку, я подивився і кажу: так що ви хочете сказати?», – зазначив він.

«Мені кажуть з такою посмішкою, що є пропозиція підняти віковий рівень до 40 років. Я кажу: а чому до 40, а не до 45, або до 50. Це був такий жарт. Які були думки в той час у Юлії Володимирівни, я не знаю, я не читаю думок. Я пожартував, тому що я добре розумію, що Юлії Володимирівні у цьому році буде 49 років», – розповів Янукович.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG