Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 12:21

«Конституційна хірургія», «Президент віддасть Збройні сили жінці?», «Нові амазонки» (Огляд преси)


Київ – Венеціанська комісія Ради Європи дала позитивну оцінку проекту змін Конституції від Президента Віктора Ющенка і визнала його таким, що відповідає євростандартам. Як пише газета «Нова», комісарів підкупили норми про безстрокове призначення суддів і положення про прокуратуру. Однак, у журналістів видання є сумніви в демократичності президентського проекту, а також у тому, що його ухвалить Верховна Рада. З коментарями до інших проектів змін до Основного закону країни газета знайомить у статті «Конституційна хірургія».

У цьому ж числі газета «Нова» розповідає про перший спецвипуск у країні при Держуправлінні охорони МВС жінок-охоронців. Як стверджують правоохоронці, жінки на цих посадах нічим не поступаються чоловікам, а часто навіть вправніші і кмітливіші. Більше про жінок-бодігардів розповідається у рубриці «Нові амазонки».

Ось уже майже місяць посада міністра оборони лишається вакантною. Як інформує газета «Вечірні вісті», Президент обіцяв внести кандидатуру нового міністра ще два тижні тому, одначе, досі вагається у своєму виборі. Видання пише, що Віктор Ющенко подумує віддати військове відомство керівникові Генштабу Сергію Кириченку або секретареві РНБО Раїсі Богатирьовій. Докладніше про це йдеться у матеріалі «Президент віддасть Збройні сили жінці?»

Підбиваючи підсумки за травень і підраховуючи заявки на літній сезон, власники нерухомості в Криму зрозуміли, що перегнули палицю з цінами. Як пише тижневик «Ділова столиця», загроза втратити відпочивальників, котрі приносять місцевим жителям основний дохід, змусила зменшити ціни за проживання як у приватному секторі, так і в турбазах. Але українці, остаточно розчаровані в кримському сервісі, дедалі частіше віддають перевагу більш комфортним і адекватним за вартістю зарубіжним напрямкам. Тому навіть у розпал літа житло на півострові пустуватиме. Про це пише автор матеріалу «Жадібність переможена».

Газета «Факти» інформує, що Верховна Рада вирішила допомогти мільйонам людей, які втратили можливість повернути свої банківські вклади, і ухвалила в першому читанні законопроект, покликаний захистити права клієнтів банку. Якщо цей закон буде остаточно ухвалений і підписаний Президентом, то ніякі фінансові проблеми банку більше не будуть підставою для того, щоб відмовляти людям у поверненні їхніх заощаджень.

(Київ –Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG