Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 07:43

США відкидають звинувачення Ірану у втручанні в його внутрішні справи


Офіційний Вашингтон категорично відкидає звинувачення Тегерана у втручанні у внутрішні справи Ірану.

Держдепартамент Сполучених Штатів заявив, що утримується від оцінок іранських президентських виборів, лише виступає на захист права прибічників опозиції провадити мирні акції.

Колишній президент Ірану Аболхассан Банісадр, який живе у Франції, вважає позицію адміністрації Барака Обами вірною. В інтерв’ю Радіо Свобода Банісадр зазначив: «Обама сказав, що немає різниці між Ахмадінеджадом і Мусаві, і що американці не хочуть втручатися, що сам іранський народ має вирішувати свою долю. Це добре. Тепер режим не зможе використати для виправдання репресій посилання на іноземне втручання у внутрішні справи».

Сьогодні в Тегерані відновились акції протестів прибічників Мусаві.

Раніше Мір Хоссейн Мусаві, який, за офіційними даними, програв президентські вибори 12 червня, закликав своїх прибічників вважати четвер днем скорботи і вийти на вулиці у чорному одязі, або зібратися в мечетях – на вияв жалоби за сімома демонстрантами, які загинули в сутичках із поліцією, протестуючи проти результатів виборів. Офіційним переможцем на виборах став чинний президент Махмуд Ахмадінеджад.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG