Доступність посилання

ТОП новини

Голодомор – нові свідчення. Масовий терор за зберігання порнографії? (Огляд преси)


Київ – В Україні нараховується більше мільйона громадян, постраждалих від Голодомору 1932-33 років. Нині, як інформує газета «День», незважаючи на пройдений час, з’являються все нові факти і очевидці тих подій. Заголовок статті «Голодомор: 210 тисяч свідчень очевидців...».

Скільки нас буде? У статті під таким заголовком газета «День» пише, що за оптимістичними прогнозами, до 2050 року – від 36 до 42 мільйонів українців, за реальними – 26. Як можна змінити тенденцію на краще вже сьогодні? Докладніше про демографічні тенденції в Україні йдеться у рубриці «Суспільство».

Наступного тижня, як стверджує газета «Вечірні вісті», у Кабміні відбудуться кадрові призначення на вакантні посади, а вільних крісел аж чотири: міністра транспорту і зв’язку, оборони, закордонних справ і фінансів. З прогнозами знайомить матеріал «На війні без жертв не буває».

В Україні завершилося зовнішнє незалежне оцінювання знань абітурієнтів. Цього року у ньому взяли участь близько півмільйона випускників. А як буде з тими, хто зареєструвався для участі в тестуванні, але з поважних причин на нього не з'явився? Усі учні отримають атестати зрілості, заспокоюють в газеті «Голос України» співробітники Українського центру оцінювання якості освіти.

Введення кримінального покарання за зберігання порнографії може перейти в масовий терор, переймається газета «Нова». Видання нагадує, що Верховна Рада недавно ухвалила законопроект, за яким кожен, у кого вдома є бодай один порнографічний фільм, може потрапити за грати на 5 років. Покарання надто суворе, переконаний автор статті. Для порівняння: стільки ж дають за сепаратизм, замах на життя державного діяча, незаконну торгівлю людськими органами і ненавмисне вбивство. Стаття називається «Порно-тест на демократію».

В Україні жінок більше аніж чоловіків майже на 3,5 мільйони. Фахівці пояснюють таку ситуацію високою чоловічою смертністю, а ще вимушеною трудовою міграцією в інші країни. Більше статистики щодо міст і регіонів дає матеріал «Українським чоловікам можна заводити гарем» (газета «Нова»).

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG