Доступність посилання

ТОП новини

Bulgari: 125 років розкоші


Магазин Булґарі на вулиці Кондотті в Римі

Рим – Італійська марка ювелірних виробів Bulgari відзначає 125 років з часу заснування в Римі. Її вишукані кольє з діамантами прикрашали у кінострічках декольте Елізабет Тейлор, Софії Лорен і Джини Лоллобріджиди.

Вперше усю ювелірну спадщину Bulgari можна побачити на спеціальній виставці в Римі, яка присвячена 125-літній історії фірми. Експозиція охоплює основні віхи становлення і розвитку дизайну одного з найбільших ювелірних виробників у світі. Серез найкоштовніших предметів – розкішне кольє з діамантами вартістю понад 13 мільйонів євро.

«У восьми виставкових залах розміщені понад 500 прикрас, з яких половина представляє власну колекцію Bulgari, решта виробів — від приватних колекціонерів. Завершує виставку окрема кімната, присвячена колекції голлівудської акторки Елізабет Тейлор, її прикраси від Bulgari вперше демонструються для публіки. Також представлені вироби високого ювелірного мистецтва XXI століття», – зазначила куратор виставки Аманда Тріоссі

В одній родині

Імперія прикрас зародилася у далекому 1881 році, коли грецький емігрант Сотіріо Булґарі прибув до Вічного міста з напівпорожніми кишенями. Та для ювеліра вистачило початкового капіталу, щоб у 1884-му відкрити перший магазин виробів із срібла на римській вулиці Сістіна.

А через 21 рік за допомогою двох синів Костантіно і Джорджо відбулася інавгурація історичного магазину Bulgari на центральній вулиці Кондотті. Цей шикарний салон тепер обличчя фірми, яка 125 років належить одній родині. Нині у магазині на Кондотті прикраси коштують від 20 тисяч євро.

Перші роки XX століття брати Булґарі спеціалізувалися на обробці коштовного каміння, виготовлення прикрас та годинників. Після Другої Світової війни марка набула власного неповторного стилю, відійшовши від французької ювелірної школи, шукала натхнення в образах античної Греції та Риму.

У 70-х роках Bulgari прославилася на увесь світ з відкриттям магазинів у Нью-Йорку, Парижі та Монте Карло. На сьогодні в різних країнах ювелірний концерн має майже 400 магазинів, де продаються також аксесуари зі шкіри, окуляри і парфуми від Bulgari. Родина ювелірних дизайнерів володіє ще й розкішними готелями в Італії та за кордоном. Але фірма Bulgari була і залишається маркою вишуканих прикрас. Хоч вони далеко не всім по кишені.

(Рим – Київ – Прага)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG