Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 01:16

«Беркут» розблокував Укртранснафту


Співробітники спеціального підрозділу Міністерства внутрішніх справ «Беркут» розблокували будівлю компанії «Укртранснафта» на вулиці Кутузова в Києві.

Більшість співробітників спецназу покинула будівлю, виїхавши в невідомому напрямку на автобусах.

Водночас у будинку залишаються близько 10 співробітників «Беркута», зокрема, 3 – біля входу, а також кілька людей на 7-му поверсі, де розташований кабінет відстороненого від виконання обов’язків голови компанії Ігоря Кирюшина.

Раніше близько 50 співробітників «Беркута», одягнені в бронежилети і каски, заблокували диспетчерський центр «Укртранснафти».


Блокування будівлі відбулося в той час, коли тимчасово відсторонений від виконання обов’язків голови правління компанії Ігор Кирюшин давав прес-конференцію на 7-му поверсі будівлі. Він ще раз зазначив, що всі дії щодо зміни керівництва компанії «незаконні».

Юрист, який представляє інтереси Кирюшина, продемонстрував рішення Прилуцького міськрайонного суду, яким припиняється рішення спостережної ради «Укртранснафти», про відсторонення Кирюшина і призначення замість нього Олександра Лазорка.


Раніше «Укртранснафта» заявила про спробу Лазорка захопити управління компанії. 10 червня спостережна рада призначила Лазорка в.о. голови правління – протокол про призначення при цьому оформили 17 червня – замість Кирюшина. Останній пізніше заявив, що суд скасував призначення Лазорка.

Міністр палива й енергетики Юрій Продан заявив, що Кабінет Міністрів вивчає ситуацію, що склалася в компанії «Укртранснафта».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG