Доступність посилання

ТОП новини

Володимир Литвин розпалює кризові настрої, розподіл землі в країні контролює мафія (огляд преси)


Київ – Голова Верховної Ради Володимир Литвин розпалює кризові настрої – так газета «Вечірні вісті» коментує пропозицію спікера оголосити в країні надзвичайну економічну ситуацію і сформувати уряд національного порятунку. Заголовок статті – «Литвин оголосив штучну тривогу».

Очікуваного багатьма експертами весінньо-літнього пожвавлення на будівельному ринку столиці так і не відбулося, пише тижневик «Ділова столиця». Ні зниження цін, ні різні промо-акції, що пропонують знижки, розстрочки платежів і оренду з подальшим викупом не змогли повернути забудовникам покупців. Сегмент первинного житла продовжує перебувати в стані глибокої кризи, не витримавши якого, багато компаній просто заморожують свої об’єкти. Про це стверджується в публікації «Столиця недобудов».

У цьому ж числі «Ділова столиця» інформує, що перші результати збиральної кампанії підтвердили гірші побоювання експертів – про рекордний урожай у нинішньому році не варто навіть мріяти. Але втрату валу селяни зможуть компенсувати за рахунок високих цін. Докладніше про це видання розповідає в статті «Чим гірше, тим краще».

Головне багатство України – не нафта, золото чи коштовності, а земля. Тому й не дивно, що у сфері земельного законодавства, як стверджує газета «Нова», всі роки незалежності панувала повна плутанина. Адже в таких умовах легше красти. Але якщо більшість людей намагається робити це тихо і охайно, то кримінальний переділ основного багатства країни ведеться нахабно і відверто. Земельна мафія, як наголошує далі видання, давно зрослася з правоохоронними та судовими структурами. Але найжахливіша ситуація з земельними криміналом на Київщині. Докладніше про неї інформується в рубриці «Зона ризику».

Вчора закінчився 10-денний термін, коли відповідно до Конституції Президент повинен був підписати закон «Про заборону грального бізнесу». Оскільки Віктор Ющенко цього не зробив, то незабаром він набуде чинності за підписом спікера, і, як стверджує експерт газети «Сегодня», всі казино будуть закриті. Про санкції для непокірних інформується в статті «Круп’є вже шукають іншу роботу».

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG