Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 11:57

Литвин: не треба «піаритися» на трагедії з загибеллю людини


Голова Верховної Ради України Володимир Литвин не радить політикам «піаритися» на трагедії із загибеллю людини у Кіровоградській області.

Про це він сказав сьогодні в ефірі Першого національного каналу.

Спікер назвав трагедією смерть Валерія Олійника у Кіровоградській області. Він висловив співчуття родині загиблого. Однак, на його переконання, «не можна топтатися, в тому числі, по сім’ї загиблого і по самому загиблому».

Голова парламенту зауважив, що сьогодні з цієї трагедії намагаються «вичавити політичні дивіденди, в тому числі не утримався від такої спокуси й Президент».

Коментуючи звернення глави держави, в тому числі й до нього, щодо необхідності скасувати депутатську недоторканність Литвин зауважив, що Президент міг би внести відповідні пропозиції в проекті своїх конституційних змін.

Крім того, спікер порадив Президенту звертатися з цього приводу до фракцій, які мають необхідну кількість голосів для ухвалення подібного рішення – БЮТ та Партії регіонів.

Голова парламенту наголосив, що в трагедії у Кіровоградській області, безумовно, розібратися потрібно, й дати правдиву інформацію суспільству про те, що там відбулось. Саме тому, за словами Литвина, завтра буде створена відповідна тимчасова слідча комісія парламенту.

Він вважає, що потрібно визначити чіткі часові рамки роботи цієї ТСК.

53-річний Валерій Олійник загинув у результаті сутички з народним депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, Голованівським районним прокурором Євгеном Горьенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським на території мисливського господарства у Кіровоградській області 16 червня.

У четвер Президент України доручив передати справу про вбивство Олійника Генеральній прокуратурі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG