Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 04:43

Росія не прагне контролювати енергопоставки з Африки – Медведєв


Президент Росії в перебігу візиту до країн Африки запевнив, що його країна не має намірів здобути контроль над постачанням енергоносіїв із Африки на Захід.

Про це Дмитро Медведєв сказав учора, відвідуючи Намібію. Сьогодні він прибуває з візитом до Анголи, що є останнім пунктом його поїздки чотирма країнами Африки.

Згадані слова російського керівника суперечать попередній заяві чільного представника «Газпрому», який стверджував, що Росія могла б узяти під контроль постачання енергоносіїв із Нігерії до Європи за укладеною з цією країною угодою.

В Анголі головні теми переговорів Дмитра Медведєва з ангольським президентом Жозе Едуарду душ Сантушем – реалізація спільних проектів, у тому числі в сфері високих технологій, повідомив помічник російського президента Сергій Приходько.

Дмитро Медведєв відвідав уже Єгипет, Нігерію та Намібію, де обговорював питання двосторонньої торговельно-економічної співпраці.

Зокрема, в Нігерії, що є найбільшим в Африці видобувачем вуглеводнів, під час візиту «Газпром» уклав із місцевою державною нафтогазовою компанією угоду про майбутнє будівництво трубопроводів із цієї країни через Сахару до Європи.

А в Намібії, за повідомленнями, однією з тем переговорів були багаті поклади урану в цій країні.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG