Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 09:54

Хандогій зустрівся з заступником Держсекретаря США та керівником МЗС Білорусі


Виконувач обов’язки міністра закордонних справ України Володимир Хандогій у рамках неформального засідання міністрів закордонних справ держав-учасниць ОБСЄ провів зустрічі з першим заступником Державного секретаря США Джеймсом Стайнберґом та міністром закордонних справ Білорусі Сергієм Мартиновим.

Як повідомили прес-службі МЗС, під час зустрічі зі Стайнберґом сторони обговорили шляхи подальшої активізації двостороннього політичного діалогу між Україною і США та можливості поглиблення відносин стратегічного партнерства на основі Хартії про стратегічне партнерство, підписаної в грудні минулого року.

У цьому зв’язку підтверджено взаємну зацікавленість сторін у проведенні візиту віце-президента США Джозефа Байдена в Україну, запланованого на другу декаду липня цього року.

Було обговорено також низку питань, пов’язаних з боротьбою з наслідками світової фінансової кризи, в т.ч. співпрацю України зі світовими фінансовими інституціями.

Американський дипломат поцікавився станом підготовки річної національної програми з підготовки до членства в НАТО та наголосив на підтримці США процесу євроатлантичної інтеграції України.

Темою зустрічі Хандогія з міністром закордонних справ Білорусі були актуальні питання двостороннього співробітництва, в тому числі пов’язані з підготовкою візиту Президента Білорусі Олександра Лукашенка в Україну та вирішення питань режиму українсько - білоруського державного кордону.

Особливу увагу було приділено взаємодії України та Білорусі в рамках ініціативи ЄС Східне партнерство.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG