Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 10:20

Останки Святого Павла, можливо, підтверджені – Папа


Папа Римський Бенедикт XVI заявив у неділю, що перше наукове дослідження гаданих останків апостола Павла, «як виглядає, підтверджує одностайну й безсумнівну традицію», що вони дійсно належать цьому святому.

Учені нещодавно відкрили гробницю з білим мармуровим саркофагом під головним вівтарем базиліки Святого Павла «за стінами» в Римі, де, за переказами, святий і був похований.

За словами Папи Римського, вчені через отвір у саркофагу взяли на дослідження фрагменти кісток і підтвердили, що вони дійсно походять із часів першого чи другого століть нашої доби.

У понеділок, 29 червня, закінчується рік Святого Павла, який Римо-Католицька Церква проголосила з нагоди двотисячоліття від народження апостола.

29 червня є також днем Святих Петра і Павла. Для церков, які користуються юліянським календарем, цей день припадає на 12 липня за григоріянським календарем.

Понад 40 років тому так само підтвердилося можливе відкриття останків Святого Петра, похованих під головним вівтарем базиліки Святого Петра в Ватикані.

Святі Павло і Петро були одними з провідних діячів перших християн, які поширювали нову релігію після смерті Ісуса Христа.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG