Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 08:09

Білорусь та Україна обіцяють підтримувати одне одного у «Східному партнерстві»


Білорусь та Україна підтримуватимуть одне одного в програмах європейської співпраці, зокрема у «Східному партнерстві» та інших міжнародних ініціативах. Таку заяву у Мінську зробив сьогодні за підсумками зустрічі з головою Ради республіки Національних зборів Білорусі Борисом Батурою спікер парламенту України Володимир Литвин.

«Моя позиція така: співпраця в міжнародних проектах має виключати постановку яких-небудь умов для будь-якої країни. Я виступаю за те, щоб у «Східному партнерстві» та інших європейських програмах були залучені інститути офіційної білоруської влади», – сказав Володимир Литвин .

У свою чергу, Борис Батура зазначив, що між Білоруссю та Україною існує взаєморозуміння в політичній сфері. «Я вважаю, все, що здійснюється нині у напрямі нашої співпраці, робиться для того, щоб з меншими втратами спільно вийти зі світової фінансової кризи», – зазначив Борис Батура.

Він також наголосив, що під час переговорів із Володимиром Литвином обговорювалися питання торговельно-економічної співпраці, контакти у сферах освіти та культури. «Також ми присвятили частину нашої розмови чорнобильській проблемі», – зауважив пан Батура.

У свою чергу, Володимир Литвин наголосив, що спектр питань для діалогу Білорусі та України достатньо широкий. «Я усвідомлено приїхав до Мінська подивитися, як живе країна, щоб мати своє власне переконання», – сказав Володимир Литвин. Голова Верховної Ради України висловив сподівання, що система білорусько-українських відносин здійснюватиметься не лише на рівні урядів і президентів, а й у всіх інститутах влади.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG