Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 18:34

Бюро «Південне» отримає кошти на розробку ракетного комплексу для армії


Дніпропетровське конструкторське бюро «Південне» отримає бюджетні кошти на виконання проекту зі створення українського багатофункціонального ракетного комплексу для Збройних Сил України. Про це сьогодні у Дніпропетровську повідомив голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко.

За його словами, кошти цього року надійдуть зі Стабілізаційного фонду. Зокрема, на реалізацію цього проекту виділили 113,7 мільйона гривень за лінією Міноборони та 31,5 мільйона – за лінією Національного космічного агентства України.

Як зазначив Анатолій Гриценко, наразі розпочнуть розробку технічного проекту комплексу.

Загалом для Збройних сил України передбачено придбати 5 дивізіонів цих ракетних комплексів. До 2012-го року має бути готовий дослідний зразок.

«Це дуже важливий вид зброї, це дуже потужний вид зброї. Дальність оперативно-тактичних ракет складатиме 280 кілометрів», – зазначив голова профільного комітету.

Нові багатоцільові ракетні комплекси мають замінити радянські комплекси «Гроза», «Ураган» та «Смерч», термін експлуатації яких спливає у 2015 році. Участь у розробці ракетного комплексу візьмуть ще понад 60 підприємств України, орієнтовна вартість дослідного зразка – 2 мільярди гривень.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG