Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура порушила справу за підозрою в експериментах над людьми в Луганську


Прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу проти 4 співробітників, у тому числі головного лікаря, одного з диспансерів Луганська за підозрою у проведенні експериментів над людьми.

Про це повідомляє агентство «Українські Новини» з посиланням на представника Головного управління МВС в області.

«Комісія виявила в діяльності диспансеру проведення випробувань на хворих нових медичних препаратів. Багато пацієнтів після наданих медичних послуг помирали», – зазначив співрозмовник агентства.

Крім того, під час перевірки було встановлено, що за останні два роки лікування в диспансері пройшли близько 500 осіб, більшість із яких платили лікарям гроші не тільки за операції, але й за усі процедури, хоча диспансер є комунальним.

Усього виявлено 10 епізодів злочинної діяльності в диспансері.

Справу порушено за ст. 364, 184 і 140 Кримінального кодексу (зловживання службовим становищем, порушення права на безоплатну медичну допомогу й неналежне виконання професійних обов’язків медичними працівниками).
XS
SM
MD
LG