Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 12:47

Іранський діяч запевняє, що в країні немає боротьби за владу


Колишній президент Ірану Акбар Гашемі Рафсанджані заперечив чутки, ніби в Ірані через кризу навколо нібито сфальшованих результатів президентських виборів 12 червня почалася боротьба за владу.

За словами Рафсанджані, суперечки навколо результатів виборів викликали розчарування й невдоволення в частини іранців, але все-таки необхідно захистити довгострокові інтереси ісламської республіки.

За повідомленнями, колишній президент, відомий поміркованою позицією й обережною підтримкою реформ, виступив із такими заявами в суботу на зустрічі з родинами декого з затриманих владою після масових демонстрацій протесту проти офіційних результатів виборів.

Акбар Гашемі Рафсанджані підтримував провідного кандидата-прихильника реформ Мір Хосейна Мусаві. Натомість верховний керівник Ірану аятола Алі Хаменеї виступав на підтримку нинішнього президента Махмуда Ахмадінеджада, який дотримується твердої консервативної лінії.

За офіційними даними, Ахмадінеджад переміг із великим відривом відразу в першому колі виборів і переобраний на другий термін. Опозиція вважає ці результати сфальсифікованими. Натомість влада Ірану, розглянувши скарги опозиції, остаточно затвердила ці результати.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG