Доступність посилання

ТОП новини

Америка попрощається з Майклом Джексоном


Учасники однієї з прощальних церемоній, що відбуваються цими днями по всій Америці, ще пам’ятають Майкла Джексона таким

Нью-Йорк – Сьогодні Америка прощається з Майклом Джексоном, якого титулували «королем поп-музики». Автор і виконавець шлягерів, композитор і хореограф власних виступів помер у віці 50 років.

Церемонію влаштовують у лос-анджелеському палаці спорту «Стейплз-сентер», де звичайно відбуваються матчі за участю баскетбольного клубу «Лейкерз» і концерти на кшталт рок-шоу.

Виграла квиток на прощання
За право особисто взяти участь у церемонії прощання з Майклом Джексоном платити не треба. Охочі бути присутніми там надсилали в інтернеті он-лайн замовлення на квитки. Таких охочих було понад півтора мільйона з усіх кінців світу. Між ними в лотерею розіграли 17 тисяч 500 безкоштовних квитків.

Інша справа, що хвацькі ділки вирішили зробити з цього бізнес і продавали свої квитки на комерційному інтернет-сайті e-bay.

Ажіотаж навколо події набув такого масштабу, що шість найбільших всеамериканських телевізійних компаній домовилися вести пряму трансляцію зі «Стейплз-сентер».

Кількість світових телеглядачів підрахувати важко, але є з чим порівняти. Коли світ 1997 року прощався з британською принцесою Діаною, церемонію дивилося 2 мільярди телеглядачів.

Організатори церемонії відмовилися подавати подробиці події. Але відомо, що прощання з Майклом Джексоном має бути урочистим спогадом про життя поп-зірки і триватиме півтори години.

За словами продюсера Кена Інрічо, «люди, які дивитимуться прощання, можуть побачити на сцені осіб, що відігравали важливу роль у житті Майкла, його друзів. Вони згадуватимуть епізоди його творчості й говоритимуть про його внесок до світової музичної культури».

Не всі позитивно оцінюють його особистість. Дисонансом прозвучала заява конгресмена від Нью-Йорка Пітера Кінґа, наприклад, який назвав небіжчика «збоченцем і педофілом».

Між тим, до встановленого біля центрального входу до «Стейплз-сентер» величезного панно з портретом Джексона нескінченним потоком ідуть люди, кладуть букети квітів і пишуть на панно про свої почуття до видатного артиста, який – читаємо на панно один із написів – «пішов із життя так рано, так рано».

(Нью-Йорк – Прага – Київ)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG