Доступність посилання

ТОП новини

Слова Обами про вступ до НАТО збігаються з позицією Києва – посол


Президент США Барак Обама підтвердив, що рішення про членство України в НАТО ухвалюватиме український народ. Про це у Москві заявив Надзвичайний і Повноважний посол України у РФ Костянтин Грищенко.

За його словами, це збігається з позицією України в цілому, незалежно від політичних сил, які сьогодні займають різну позицію – є єдиний підхід, що це питання має вирішуватись через референдум.

«Обама тільки віддзеркалював те, що насправді є реальною ситуацією з цього питання всередині України. Головне, що ніхто за нас не може брати на себе право вирішувати це питання – ні у Вашингтоні, ні у Москві, ні у Брюсселі. Це та тема, яку ми маємо підтримувати, хто б її не виголошував», – наголосив Грищенко.

Сьогодні президент США, виступаючи у Москві перед студентами Російської економічної школи, заявив, що його країна не нав’язуватиме жодній державі вступ до НАТО.

«Америка ніколи не нав’яже іншій країні якусь систему безпеки. Якщо якась країна хоче стати членом НАТО, то більшість населення цієї країни має на це погодитися, вона повинна сприяти місіям Альянсу і здійснити реформи», – сказав Обама.
XS
SM
MD
LG