Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: У червні до сховищ закачали понад мільярд кубів газу


Україна за минулий місяць закачала до підземних сховищ 1,1 мільярда кубометрів російського газу, повідомила прем’єр Юлія Тимошенко.


Відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, вона такж наголосила, що Україна 6 липня повністю розрахувалася за імпортований російський газ, як це передбачає угода з «Газпромом».

За словами Тимошенко, закачування газу до сховищ продовжується.

«Хочу ще раз наголосити, що всі заяви високих політиків, політиканів України, які говорили про те, що НАК «Нафтогаз України» знаходиться в поганому стані і не здатний розраховуватися – все це політична шумиха і політична провокація. Ми будемо, як уряд, чітко виконувати свої функції, і «Нафтогаз» за природній газ буде розраховуватися вчасно», – сказала прем’єр.

6 липня про повну сплату за поставки російського газу в червні заявив речник «Нафтогазу» Валентин Землянський. За його словами, в червні 2009 року Україна спожила 1,1 мільярда кубометрів газу. При цьому точної суми, переведеної на рахунки «Газпрому», не назвали. Вчора представник «Газпрому» Сергій Купріянов підтвердив, що «Нафтогаз» повністю розплатився за червневі поставки.

XS
SM
MD
LG