Доступність посилання

ТОП новини

Регіонали погрожують уряду Конституційним Судом


Фракція Партії регіонів планує звернутися до Конституційного Суду з поданням щодо невиплати урядом мінімального прожиткового мінімуму.

Як повідомив перший заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, до кінця сьогоднішнього дня будуть готові всі необхідні документи.

За його словами, раніше Конституційний Суд вже розглядав подібне питання. «Ми сподіваємося, що буде позитивне рішення суду... І ми будемо в законодавчому порядку вимагати від уряду вирішення цього питання», – сказав Єфремов.

Партія регіонів уже кілька днів блокує роботу парламенту з вимогою розгляду підвищення рівня прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати.

Натомість прем’єр Юлія Тимошенко назвала такі дії регіоналів «фiнансовим тероризмом», спрямованим на погiршення фiнансово-економiчного становища країни. За даними голови уряду, збільшення прожиткового рівня й мінімальної заробітної плати, якого вимагає ПР, може коштувати протягом півріччя 46 мільярдів гривень. За її словами, законодавче закріплення таких пропозицій призведе до «повної руйнації бюджету і стабільності фінансової системи» країни.

XS
SM
MD
LG