Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 00:22

Ющенко критикує зміни до закону про вибори Президента


Президент Віктор Ющенко називає небезпечними для демократії й прозорості виборів глави держави зміни до закону про вибори Президента, які розглядає Верховна Рада.

«На мій погляд, він (законопроект) відкидає нас на 3-4 роки назад і робить більш закритою систему виборів Президента», – цитує слова Ющенка його прес-служба.

Зокрема, Президент розкритикував зміни до процедури формування виборчих комісій, де пріоритет можуть отримати парламентські фракції.


«Очевидно, партійний принцип формування комісій з обрання Президента вже є тенденційним, і це говорить про те, що дві політичні партії продовжують свою гру, роботу з того, як навіть непартійне завдання – вибори Президента – зробити партійним», – сказав Президент.


Крім того, Ющенко зазначає, що відсутність можливості в кандидатів оскаржити результати виборів також «не посилює демократичність процесу».

Цей документ Верховна Рада ухвалила в першому читанні 1 липня. Законопроект, зокрема, передбачає перегляд принципів формування територіальних виборчих округів, окружних і дільничних виборчих комісій, скасування відкріпних талонів, підписних листів й удосконалення процедури оскарження результатів виборів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG