Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 23:49

БЮТ ініціює позачергове засідання Ради


Фракцiя БЮТ iнiцiює проведення позачергового засiдання парламенту у вiвторок, 14 липня, повiдомив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко.

За його словами, таке засiдання може розпочатися о 16:00. Поки що вiдбувається дискусiя стосовно проведення засiдання, триває пошук рiзного формату компромiсiв для його проведення, повідомив Томенко.

«Я можу прогнозувати, що iснує теоретична можливiсть, що завтра ми розглянемо три законопроекти», – зазначив віце-спікер.

Зокрема, БЮТ хоче, щоб Верховна Рада розглянула законопроекти про підготовку до проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році, визначення процедури рекапіталізації банків, а також про внесення змін до закону про вибори Президента.

Як зазначив Томенко, БЮТ готовий пожертвувати кадровими змінами в Кабінеті Міністрів для того, щоб ці три питання були розглянуті.


За прогнозами віце-спікера, у разі плідної роботи у вівторок цього ж дня парламент може закрити свою 4-у сесію.

З 1 липня Партія регіонів блокувала роботу Верховної Ради, вимагаючи першочергового підвищення прожиткового мінімуму, мінімальних зарплат і пенсій, а також звільнення міністра внутрішніх справ Юрія Луценка й міністра освіти Івана Вакарчука.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG