Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 07:52

Парламент став iнструментом полiтичної дискусiї – вiце-спiкер


Парламент України пiд час четвертої сесiї дiяв як iнститут ведення полiтичної дискусiї, а не ухвалення оптимальних рiшень, заявляє вiце-спiкер Верховної Ради Микола Томенко.

Пiдбиваючи попереднi пiдсумки нинішньої сесiї парламенту, вiн заявив, що найбiльш непродуктивним i конфлiктним став липень цього року.

«За цей перiод Верховна Рада розглянула 14 законопроектiв, а в цiлому ухвалила лише один», – наголосив вiце-спiкер. Він звернув увагу і на вiдвiдуванiсть засiдань парламенту народними депутатами. «Із невiдомих причин не брали участi в засiданнях понад 60 разiв дев’ятеро народних депутатiв, причому вiсiм iз них – представники Партiї регiонiв», – заявив Томенко.

За його словами, лише 18 народних депутатiв не пропустили жодного засiдання Верховної Ради.

Віце-спікер нагадав, що четверта сесiя розпочалася 3 лютого i тривала майже пiвроку. За цей перiод, за словами Томенка, вiдбулося 61 пленарне засiдання. Пiд час сесiї парламент ухвалив у цiлому 185 законiв, серед яких за поданням народних депутатiв – 87, за авторством Кабiнету Мiнiстрiв – 83 i 15 президентських законопроектiв.

«Така статистика, зокрема, свiдчить про те, що в цей перiод стало цiлком очевидним, що Президент не має пiдтримки в парламентi i перестав бути реальним суб’єктом законодавчого процесу», – зазначив віце-спікер.

Нинішню сесію парламенту мали закрити 10 липня, проте через блокування Верховної Ради Партією регіонів цього не сталося.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG