Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 14:14

Росія хоче підготувати нову базу для Чорноморського флоту


Росія готує Новоросійськ як нову базу для свого Чорноморського флоту, однак, наразі, не планує залишити Севастополь

Росія продовжуватиме облаштування головної бази Чорноморського флоту в Новоросійську з урахуванням можливості різних варіантів розвитку ситуації довкола Севастополя, заявив начальник Генштабу Російської Федерації Микола Макаров.

«Ми не ставимо перед собою таку мету, як залишити Севастополь. У першу чергу хочемо облаштувати усі з’єднання і частини Новоросійської військової бази. Події можуть розвиватися по різному, і ми звертаємо увагу на будівництво і облаштування Чорноморського флоту в Новоросійську», – зазначив Макаров.

Сьогодні президент Росії Дмитро Медведєв відвідав в акваторії Новоросійської бухти флагман Чорноморського флоту – ракетний крейсер «Москва». Під час відвідування крейсеру голова Федеральної агенції спеціального будівництва Росії Микола Аброськін заявив, що пункт базування кораблів Чорноморського флоту в Новоросійську почне функціонувати в 2020 році.

Росія дислокує свій Чорноморський флот на території України з моменту розпаду СРСР. Президент Віктор Ющенко закликає російський ВМФ залишити базу у Севастополі після закінчення контракту.

Наразі Чорноморський флот Росії нараховує близько півсотні бойових кораблів і суден забезпечення.


В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG