Доступність посилання

ТОП новини

США критикують Росію за візит Медведєва до грузинського регіону


Приїзд президента Росії Дмитра Медведєва в понеділок до грузинського сепаратистського регіону Південної Осетії не був «кроком уперед до відновлення стабільності» на Кавказі, заявив учора журналістам речник Державного департаменту США Іян Келлі.

Він констатував, що між Сполученими Штатами і Росією, «очевидно», далі залишаються розбіжності стосовно Грузії, і ці «фундаментальні» розбіжності якраз і підкреслив сам факт візиту російського керівника.

Речник нагадав, що президент США Барак Обама нещодавно під час перебування в Москві вкотре повторив свою підтримку територіальній цілісності Грузії і що «незалежність» Абхазії й Південної Осетії не визнає ніхто в світі, крім Росії й Нікарагуа.

США продовжують закликати Росію поважати суверенітет і територіальну цілісність Грузії й виконувати умови угоди про припинення вогню, заявив Келлі.

Один із пунктів цієї умови – виведення російських військ із усієї території Грузії.

Росія після минулорічної війни проти Грузії визнала «незалежність» двох сепаратистських грузинських регіонів, Абхазії й Південної Осетії, і ввела до них свої війська й тепер заявляє, що та угода не стосується цих «держав».
XS
SM
MD
LG