Доступність посилання

ТОП новини
28 вересня 2020, Київ 15:55

Литвин каже, що не закриє сесію


Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявляє, що не закриє сесію парламенту доти, доки не будуть проголосованi всi питання.

«Хочу вам одразу сказати: я закрию засiдання, лише не закриватиму сесiї, тому що ви не даєте менi можливiсть виконати мiй конституцiйний обов’язок», – заявив спiкер, звертаючись до депутатiв.

Він запропонував колегам розглянути в четвер ті питання, які не носять політичного характеру, такі як підготовка до Євро-2012, або ж, якщо на цьому наполягає опозиція, винести на розгляд законопроект про підвищення прожиткового мінімуму й мінімальної заробітної плати.

«Якщо ви не хочете, то виходить, будемо збиратися в суботу, неділю, понеділок, щодня. Ви цього хочете? Ви хочете далі смішити країну?», – зазначив Литвин.

Наразі представники Партії регіонів та БЮТ продовжують блокувати трибуну й президію парламенту, керівники цих фракцій проводять консультації в залі засідань, а керівництво Ради очікує результатів цих домовленостей.

Сьогодні після невеликої бійки регіоналів із охороною Литвина спікерові вдалося відкрити позачергове засідання парламенту.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG