Доступність посилання

ТОП новини

Литвин каже, що не закриє сесію


Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявляє, що не закриє сесію парламенту доти, доки не будуть проголосованi всi питання.

«Хочу вам одразу сказати: я закрию засiдання, лише не закриватиму сесiї, тому що ви не даєте менi можливiсть виконати мiй конституцiйний обов’язок», – заявив спiкер, звертаючись до депутатiв.

Він запропонував колегам розглянути в четвер ті питання, які не носять політичного характеру, такі як підготовка до Євро-2012, або ж, якщо на цьому наполягає опозиція, винести на розгляд законопроект про підвищення прожиткового мінімуму й мінімальної заробітної плати.

«Якщо ви не хочете, то виходить, будемо збиратися в суботу, неділю, понеділок, щодня. Ви цього хочете? Ви хочете далі смішити країну?», – зазначив Литвин.

Наразі представники Партії регіонів та БЮТ продовжують блокувати трибуну й президію парламенту, керівники цих фракцій проводять консультації в залі засідань, а керівництво Ради очікує результатів цих домовленостей.

Сьогодні після невеликої бійки регіоналів із охороною Литвина спікерові вдалося відкрити позачергове засідання парламенту.

XS
SM
MD
LG