Доступність посилання

ТОП новини

Регіони і БЮТ заявляють, що готові скликати позачергову сесію


Перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов прогнозує скликання позачергової сесії парламенту.

«Голосування сьогоднішнє щодо закриття сесії дає відкриті можливості зібрати позачергову сесію, і тоді не буде ніяких юридичних нюансів», – сказав депутат.

За його словами, сесію, яка необхідна для внесення змін до закону про вибори Президента, готові ініціювати як його фракція, так і фракція БЮТ.

У Блоці Юлії Тимошенко підтвердили, що готові скликати позачергову сесію. За словами депутата Сергія Міщенка, вона має відбутися не пізніше другої декади серпня.

Верховна Рада планувала на сьогоднішньому засіданні розглянути скорочення терміну кампанії з виборів Президента з 120 до 90 днів. Однак після ухвалення парламентом декількох рішень спікер Володимир Литвин закрив четверту сесію Верховної Ради.

Сьогоднішнім голосування депутати направили на повторне друге читання законопроект про збiльшення соцстандартiв та законопроект про порядок фінансового оздоровлення банків. Парламентарі також ратифікували угоду про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і відмовилися скасувати своє рішення щодо Євро-2012, яке зобов’язує Нацбанк перерахувати до держбюджету майже 10 мільярдів гривень для підготовки Чемпіонату.

XS
SM
MD
LG