Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 17:22

ЄС вимагає відкритого доступу до Південної Осетії та Абхазії


Європейський Союз вимагає відкритого доступу для своїх представників до Південної Осетії та Абхазії, двох грузинських сепаратистських регіонів, які відмовляють Брюсселю у цьому моніторингу.

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, країна якого головує нині в ЄС, сказав сьогодні під час відвідин Грузії, що Євросоюз й надалі наполягатиме на доступові до Абхазії і південної Осетії, після того як інші міжнародні місії змушені були покинути територію цих регіонів.

«Європейська місія моніторингу має мандат на контроль за всією територією Грузії. Але сьогодні це дуже важко здійснити. Ми продовжуємо наполягати на цьому. Ситуація може змінитися і ми готові бути там вчасно», – зазначив Карл Більдт.

Європейський моніторинг виконують регулярні патрулі в регіоні згідно з умовами перемир’я, яким закінчилася короткочасна війна між Росією та Грузією у серпні минулого року. Але промосковські керівники обох сепаратистських регіонів Грузії й надалі не допускають європейських спостерігачів на свої території.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG