Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 12:09

Триває робочий візит до Києва віце-президента США


Сполучені Штати не робитимуть ставку на конкретну кандидатуру на президентських виборах в Україні. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко, коментуючи візит до Києва віце-президента США Джозефа Байдена.

«Америка досить досвідчена держава і, зокрема, Байден – досвідчений політик, щоб не робити ставки на якусь конкретну фігуру. Америці важливо, щоб в Україні зберігся демократичний напрямок розвитку. І не так вже важливо, хто стане президентом, як те, якого курсу він дотримуватиметься, і чи не буде спроби згортання демократичних процесів. Саме про це Байден говоритиме із основними кандидатами на президента», – сказав в ефірі Радіо Свобода директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко.

Візит Джозефа Байдена до України є важливою подією у двосторонніх відносинах та свідченням уваги США до України. Так оцінює цей візит Посол України у Сполучених Штатах Олег Шамшур.

Посол вважає, що за результатами переговорів між Президентом України Віктором Ющенком та віце-президентом США Джозефом Байденом буде досягнута угода про створення двостороннього механізму. Це, очевидно, буде двостороння комісія з питань співпраці між Києвом та Вашингтоном, вважає український дипломат.

Анонсуючи порядок денний українсько-американських переговорів, Олег Шамшур назвав такі теми як енергетична співпраця, у тому числі ядерна енергетика та енергетична безпека, питання торгівлі, інвестицій та кроків щодо подолання економічної кризи.

Візит Джозефа Байдена триватиме до 23 липня, після чого віце-президент США відбуде до Грузії

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG