Доступність посилання

ТОП новини

Схеффер: Україна і Грузія не готові до вступу в альянс – «ІТАР-ТАСС»


На даний час Україна і Грузія не готові до вступу в НАТО, і навряд чи цей стан зміниться в найближчому майбутньому, заявив генеральний секретар Північноатлантичного союзу Яап де Гооп Схеффер у Великій Британії, як стверджує державне російське агентство «ІТАР-ТАСС».

Воно передає слова Схеффера, що кожна країна Європи має право звернутися з проханням про вступ до Північноатлантичного союзу, проте бажання – це ще не все: держави повинні відповідати усім вимогам НАТО.

Яап де Гооп Схеффер зазначив, пише російське агентство, що внутрішньополітична ситуація в Україні «складна, кажучи дипломатичною мовою», а в Грузії вона «також непроста».

Проте між НАТО і цими двома країнами існують відповідні угоди, які передбачають щорічні засідання з метою визначення ступеня взаємної співпраці, додав, за повідомленням «ІТАР-ТАСС», генсекретар НАТО.

Російське державне агентство «ІТАР-ТАСС» було єдиним джерелом, яке подало таке повідомлення й на яке посилаються чи яке цитують усі інші. Жодне інше джерело інформації таких слів керівника НАТО не наводить.

Яап де Гооп Схеффер перебував учора з «прощальним візитом» у Великій Британії. Днями нинішній керівник НАТО залишає свою посаду у зв’язку із завершенням 5-річного терміну повноважень. 1 серпня його посаду перебере колишній прем’єр-міністр Данії Андерс Фоґ Расмуссен.
XS
SM
MD
LG