Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 17:19

У БЮТ розраховують на ухвалення рішень у Раді попри блокування


У фракції БЮТ не виключають блокування з боку Партії регіонів позачергової сесії парламенту, але сподіваються, що деякі рішення все ж вдасться ухвалити.

Як заявив бютівець Валерій Писаренко, на даний час у всіх фракцій є чітке розуміння того, що необхідно внести зміни до закону «Про вибори Президента», щоб чітко визначити «всі правила гри». Народний депутат зауважив, що саме над цим законопроектом зараз і ведеться основна робота фракцій Верховної Ради.

Писаренко також висловив сподівання, що вдасться ухвалити рішення, які стосуються проведення в Україні Євро-2012. При цьому, за його словами, блокування може виникнути, коли черга дійде до розгляду кадрових питань та проекту документа щодо скасування депутатської недоторканності.

«Я думаю ми ще раз проведемо засідання фракції, і в якості компромісу не будемо наполягати, щоб ці питання розглядалися першими», – сказав Писаренко.

Якщо ж рішень на позачерговий сесії ухвалити не вдасться, БЮТ має намір ініціювати проведення позачергових сесій кожного тижня.


Позачергова сесія парламенту має відбутися 24 липня за ініціативою фракції БЮТ.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG