Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 16:50

СБУ: Пукач назвав замовникiв вбивства Гонгадзе


Затриманий правоохоронними органами Олексiй Пукач визнав свою причетнiсть до вбивства журналiста Георгiя Гонгадзе, заявляє заступник глави СБУ Василь Грицак.

«Пукач пiдтвердив свою причетнiсть до скоєння цього злочину. Вiн також пiдтвердив причетнiсть окремих посадових осiб, буде багато цiкавої iнформацiї», – сказав Грицак.

Крім того, за його словами, Пукач назвав і замовникiв вбивства журналiста. Грицак відмовився називати будь-які прізвища, посилавшись на таємницю слідства.

На уточнююче запитання, чи живі замовники вбивства журналіста, представник СБУ відповів ствердно. «Я б так не сказав (що нема серед живих), скоріше за все, є», – сказав він.

На запитання, чи підтверджують свідчення Пукача правдивість записів, зроблених у кабінеті колишнього Президента Леоніда Кучми екс-майором Миколою Мельниченком, Грицак зауважив, що про це ще зарано говорити, оскільки відбувся лише один допит.

«Пукач дає свідчення, і всі факти перевіряються», – сказав він.

Щодо того, чи будуть заарештовані названі Пукачем замовники вбивства і чи вживаються якісь заходи для того, щоб вони не могли зараз залишити територію України, заступник голови СБУ зауважив, що це питання вирішуватимуть слідчі Генеральної прокуратури.

За його даними, поки що таких заходів не вживали. Також Грицак повідомив, що перший допит Пукача дає підстави говорити, що вбивство Гонгадзе не було випадковим.

Колишнього керівника Головного управління кримінального розшуку Департаменту зовнішнього спостереження МВС Пукача затримали вчора ввечері на Житомирщині.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG