Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську шпиталізували телевізійника – учасника голодування


У Дніпропетровську шпиталізували одного зі співробітників обласної держтелерадіокомпанії, учасника голодування на знак протесту «проти утисків свободи слова». Як повідомили самі учасники акції, ще кілька з них перебувають наразі під наглядом лікарів.

Протестувальники кажуть: вони не збираються припиняти акцію, доки не зустрінуться з Президентом України.

Сьогодні ж кілька десятків журналістів з інших дніпропетровських ЗМІ заявили, що не підтримують телевізійників, адже вважають їхнє голодування «спекуляцією на темі свободи слова». Вони також зазначили, що співчувають колегам, які стали «заручниками амбіцій свого керівництва».

20 липня співробітники Дніпропетровської обласної держтелерадіокомпанії повідомили про початок безстрокової акції протесту проти того, що вони назвали утисками свободи слова.

Як пояснили учасники акції, упродовж останніх місяців контролюючі органи здійснили десять перевірок телекомпанії, наразі робота телеканалу практично заблокована, рахунки під арештом. У всьому цьому телевізійники вбачають «руку» керівництва облдержадміністрації.

Водночас правоохоронці, які перевірили фінансовий стан телеканалу, підозрюють дирекцію телекомпанії у розтраті коштів, виділених з обласного бюджету. Порушена кримінальна справа, триває слідство.
XS
SM
MD
LG