Доступність посилання

ТОП новини

Парламент змінив порядок денний засідання


Верховна Рада вирішила розглянути на позачерговій сесії в п’ятницю законопроект про процедуру рекапіталізації банків та зміни в законі про вибори Президента. За ухвалення відповідного рішення проголосував 361 депутат за 226 мінімально необхідних.

Таким чином, парламент змінив порядок денний позачергової сесії, запропонований її ініціатором – фракцією БЮТ. До порядку денного увійшли п’ять питань.

Крім рекапіталізації банків та змін закону про вибори Президента, мають розглянути питання про доопрацювання законопроекту про пiдвищення соцiальних стандартiв, ухвалення закону про пiдтримку промислового виробництва в умовах свiтової фiнансової кризи, про змiни до закону про Конституцiйний Суд i постанови про пiдтримку агропромислового комплексу.

Перед зміною порядку денного голова парламенту Володимир Литвин попередив депутатів, що, відповідно до Конституції, Верховна Рада на позачерговій сесії має розглядати тільки питання, запропоновані ініціаторами сесії. Він не виключив, що всі рішення, ухвалені сьогодні, можуть бути оскаржені в суді.

«Це рішення буде мати тільки політичний характер, тому що ми порушуємо Конституцію», – попередив спікер, зазначивши при цьому, що Верховна Рада змушена змінити порядок денний для того, щоб зняти протистояння між політичними силами.

Порядок денний позачергової сесії, що запропонував БЮТ, включав 12 питань, серед яких були проекти зміни складу Кабінету Міністрів.
XS
SM
MD
LG