Доступність посилання

ТОП новини

Росії доцільно залишити частину флоту в Севастополі після 2017 – головком ВМС РФ


Головнокомандувач Військово-морського флоту Росії адмірал Володимир Висоцький заявив, що Російській Федерації доцільно залишити частину флоту в Севастополі після 2017 року.

«Нам би, на наш погляд, доцільно було залишити частину сил Чорноморського флоту в Севастополі після 2017 року. Ми говоримо про те, що Севастополь для нас, на жаль, не є головною базою Чорноморського флоту, як це в угоді 1997 року записано, але є основною базою», – сказав він журналістам в Севастополі в неділю.

«Безумовно, над цим треба працювати. Але це тільки за згодою, спільно з українською стороною», – наголосив Володимир Висоцький.

Головком ВМС Росії також зазначив, що заяви з приводу неможливості продовження термінів перебування ЧФ Російської Федерації у Севастополі лунають з вуст окремих політиків, а не вищого керівництва. «Позиція керівництва України однозначна: ніхто ніде однозначно не говорив, що до 2017 року ВМС Росії в частині, що стосується Чорноморського флоту, з Севастополя піде», – сказав він.

Говорячи про заяви політиків, що відкидають можливість продовження термінів перебування ЧФ у Криму, Володимир Висоцький наголосив: «Треба розуміти, що в цьому разі ця політика непродумана, недалекоглядна і ні до чого хорошого не приведе».

При цьому він додав: «Треба розуміти, що ніхто, ніде і ніколи з позиції сили з ВМФ Росії не говорив і говорити не буде».

«Якщо ми говоримо про великі перспективи, то, безумовно, вони визначаються політичними питаннями. І тут питати військових про те, як ви поведетеся – не правильно. Для цього є відповідне керівництво, для цього є президент, уряд, законодавча влада», – резюмував головнокомандувач Військово-морського флоту Росії.
XS
SM
MD
LG