Доступність посилання

ТОП новини

Консул Греції, що образив українку, їде з Києва, але не через інцидент


Консул Греції Дімітріос Міхалопулос залишить Київ у рамках планової службової ротації, а не через інцидент з українською громадянкою Валентиною Малей. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Грецької Республіки Харіс Дімітріу сьогодні в Києві.

За його словами, поки триває розслідування інциденту, посольство не може робити категоричних заяв. Як повідомив посол, до Києва приїжджав представник Міністерства закордонних справ Греції.

Дипломат наголосив, «що він не може просто так віддати консула на майдан, щоб його закидали там камінням». Якщо консула і буде покарано, наголосив посол, то це буде адміністративне стягнення. «Його ніхто не збирається вішати біля посольства», – додав Дімітріу.

Українка Валентина Малей стверджує, що пiд час її спроби оформити вiзу до Грецiї консул поводився некоректно, удавшись до емоцiйних i хамських висловлювань. МЗС України вiдреагував на цю iнформацiю. У посольствi Грецiї в Українi пообiцяли провести внутрiшнє розслiдування.

Крiм того, українська сторона поiнформувала Євросоюз про конфлiктну ситуацiю з виданням вiзи громадянцi України в посольствi Грецiї i закликала дати подiї належну оцiнку та зробити вiдповiднi висновки.
XS
SM
MD
LG