Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 13:38

Лавров: дiї Києва є «безпрецедентною провокацією»


Голова Мiнiстерства закордонних справ Росії Сергiй Лавров назвав «безпрецедентною провокацією» рiшення Києва про дострокове припинення дiяльностi двох росiйських дипломатiв в Українi.

Як зазначив росiйський мiнiстр, «це дуже смiшна iсторiя – частково».

«Нам сказали, що два дипломати мають виїхати, сказали, що не хочуть давати про це iнформацiю, але вона одразу ж з’явилася в пресi. Ми змушенi були це коментувати i сказати, що два українськi дипломати такого ж рiвня, як й нашi спiвробiтники, мають залишити Росiю», – заявив Лавров.

Потiм, за словами голови МЗС Росії, «українцi сказали, що другий росiйський дипломат може залишитися».

«Несерйозно це все, непрофесiйний пiдхiд. Якщо вже вирiшили провокацiю влаштовувати, i навiть до кiнця довести не можуть», – зазначив Лавров.

За його словами, жодних фактiв, якi свiдчать про те, що росiйськi дипломати, яким запропонували залишити Україну, займалися дiяльнiстю, несумiсною з дипстатусом, Москвi не надали.

Сьогодні Мiнiстерство закордонних справ України заявило, що неаргументована «дзеркальна» реакцiя Москви щодо українських дипломатiв свідчить про небажання росiйської сторони розвивати рiвноправне партнерство з Україною.

А перший заступник секретаря Ради нацiональної безпеки та оборони України Володимир Огризко назвав відповідь Росії «радянською практикою».

За його словами, Українi слiд надалі продовжувати дотримуватися норм Вiденської конвенцiї i забороняти на територiї країни дiяльнiсть тих людей, якi «пiд прикриттям дипломатичного статусу займаються не дипломатичною діяльністю».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG