Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 15:29

Володимир Литвин: Конституцію не повинні писати політики


Конституцію не повинні писати політики, оскільки, як правило, вони пишуть для себе і під себе, зазначає Голова Верховної Ради Володимир Литвин.

«Я переконаний, що не можна придумувати для себе Конституцію, якийсь ідол, і під своє особисте переконання, під свою систему поглядів і під політичний момент. Це має бути такий документ, який би консолідував суспільство, забезпечував його розвиток. Отже, Конституцію не повинні писати політики. Як правило, вони пишуть для себе і під себе», – заявив Володимир Литвин сьогодні журналістам у Севастополі.

При цьому він зазначив: «У нинішніх умовах потрібне, перш за все, ефективне і дбайливе управління. Отже, повинна бути відповідальна влада. Отже, влада повинна бути моральною, отже, влада повинна бути професійною і влада повинна бути працездатною, не в сенсі політичної риторики, а в сенсі практичних дій».

Сьогодні ж, як зауважив спікер, «якщо судити про вислови представників української влади, вони всі в опозиції, вони всі займають таку відвернуту позицію, один одному видають наряди, забуваючи про те, що це, по суті справи, робота влади».

«Ми завжди шукаємо ворогів, завжди намагаємося знайти ворога ззовні, але не оцінюємо себе, як правило», – підсумував Володимир Литвин.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG