Доступність посилання

15 Грудень 2018, Київ 00:02

Україна буде в НАТО, коли досягне необхідних критеріїв – новий генсекретар


Позицiя нового генерального секретаря НАТО Андерса Фоґа Расмуссена щодо членства України i Грузiї в Альянсi базується на попередньому рiшеннi союзникiв – цi країни будуть членами органiзацiї, коли досягнуть необхiдних стандартiв.

Про це Расмуссен заявив сьогодні в Брюсселi на своїй першiй прес-конференцiї, вiдповiдаючи на запитання, чи залишаються цi країни «реальними кандидатами».

«Моя позицiя однакова з тим, як це було вирiшено союзниками по НАТО. Дозвольте менi вам нагадати, що пiд час бухарестського самiту ми вирiшили одностайно, що Грузiя i Україна можуть стати членами НАТО в майбутньому, коли вони досягнуть необхiдних критерiїв. На цьому етапi вони не досягли необхiдних критерiїв. Тут i зараз це – гiпотетичне питання», – зазначив вiн.

Расмуссен також нагадав, що в груднi минулого року НАТО ухвалило рiшення «почати практичну спiвпрацю з Україною та Грузією, ставлячи за мету розвиток їхнiх вiйськових можливостей, реформування їхнiх армiй». «Я думаю, це – правильний пiдхiд», – додав вiн.

Расмуссен вступив на посаду генерального секретаря НАТО 1 серпня, змiнивши Яапа де Гоопа Схеффера.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG