Доступність посилання

ТОП новини

Вінський хоче, щоб Тігіпко і Яценюк перед виборами домовилися


Колишній міністр транспорту, голова Центрального оргкомітету Народно-патріотичного об’єднання «За демократію і справедливість» Йосип Вінський вважає, що екс-радник Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Тігіпко і народний депутат Арсеній Яценюк мають домовитися між собою про єдину кандидатуру на майбутніх президентських виборах.

Як повідомили у прес-службі народно-патріотичного об’єднання «За демократію і справедливість», про це Вінський заявив у інтерв’ю «5 каналу».

«Хотілося б, щоб вони домовилися між собою, щоб був хтось один з них. Це був би прояв позиції нових політиків. І тоді я навіть не замислювався б (кого підтримувати)», – сказав політик.

Вінський при цьому зауважив, що це його особиста позиція, а рішення Народно-патріотичного об’єднання «За демократію і справедливість» ухвалюватиметься колегіально.

«Ми маємо шукати третю людину. Це не повинні бути Янукович, або Тимошенко, а третя людина, яка отримає шанс мати таку підтримку населення, щоб вона вийшла до третього туру. І тоді 63% населення отримають шанс обрати свого президента», – наголосив Вінський.

Він також вважає, що новообраний Президент України у першу чергу має зосередитися на реформуванні судової влади і боротьбі з корупцією.
XS
SM
MD
LG