Доступність посилання

ТОП новини

УЄФА встановить трансляційний центр Євро-2012 у Варшаві


Європейська футбольна федерація повідомила, що Міжнародний трансляційний центр, який працюватиме під час проведення футбольного чемпіонату Євро-2012, працюватиме у Варшаві.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, УЄФА у заяві, переданій Польській федерації футболу пояснює, що рішення об’єктивне та було ухвалене після всебічного аналізу інфраструктури, доріг та готелів Варшави та Києва.

Вирішальним чинником на користь Варшави називають те, що Польща як член Євросоюзу матиме змогу краще вирішувати для ефективної роботи співробітників міжнародних телеканалів такі проблеми, які тягне за собою візовий режим та проблеми тимчасового працевлаштування.

У розмові з Радіо Свобода речник Польської футбольної федерації Якуб Квятковський заявив, що рішення УЄФА де-факто означатиме, що усі матчі Євро-2012, також ті, що проводитимуться в Україні, транслюватимуться у світ із Варшави.

Тим часом, газета «Коммерсант-Украина» сьогодні повідомила, що встановлення трансляційного центру у Варшаві, швидше за все, означає, що Київ втратить право на проведення фінального матчу Євро-2012, оскільки переважно трансляційний центр встановлюється у тому місті, де відбувається фінал.

Натомість директор турніру в Україні, керiвник місцевого органiзацiйного комiтету Євро-2012 Маркiян Лубківський запевнив, що інформацiя про нiбито змiну формату проведення фiнальної частини чемпiонату «не вiдповiдає дiйсностi й має вiдверто провокацiйний характер».
XS
SM
MD
LG