Доступність посилання

ТОП новини

Арсенал біля Лозової Харківської області зліквідують до 2014 – Генштаб ЗС


Начальник Генерального штабу Збройних сил Сергій Кириченко прогнозує ліквідацію 61-го арсеналу Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних сил біля міста Лозова Харківської області до 2014 року.

За словами Кириченка, головною проблемою є відсутність ресурсів, а також неприйняття Кабінетом Міністрів рішення про участь у ліквідації наслідків пожежі на арсеналі Міністерства з надзвичайних ситуацій.

Як зазначив Начальник Генерального штабу Збройних сил, альтернативним шляхом вирішення цієї проблеми може бути залучення Міністерством оборони до цих робіт недержавних структур, які мають відповідні ліцензії.

Вартість робіт оцінюється в 160 мільйонів гривень.

На арсеналі залишається 2 130 тонн боєприпасів.

27 серпня 2008 року на складі боєприпасів, розташованому біля Лозової, почалася пожежа, що призвела до їх вибухів. Тоді довелося частково евакуювати жителів військового містечка, а також мешканців Лозової.

Начальник логістики Сухопутних військ – заступник командувача СВ ЗСУ полковник Юрій Толочний повідомив, що боєприпаси, які залишились на 61-му арсеналі Південного оперативного командування СВ ЗСУ, розташованому поблизу міста Лозова Харківської області, вже не несуть потенційної загрози.

За його словами, залишились лише стрілецькі боєприпаси. Снарядів великих калібрів немає зовсім.
XS
SM
MD
LG