Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 00:12

Професії, популярні під час кризи. На чому заробляє чиновницький тіньовий бізнес? (Огляд преси)


Київ - Кабінет міністрів вирішив покласти край безкарному забрудненню сусідніми країнами нейтральних вод поблизу українських морських кордонів і обмежити доступ до наукових і археологічних досліджень дна. Відповідний законопроект зареєстрований у Верховній Раді. Докладніше про нього розповідає газета «Вечірні вісті» у статті «Морські кордони стануть екологічно чистими».

Чи можна заробити на видобуванні золота в Україні? Фахівці запевняють, що так. Однак, як зазначає газета «Вечірні вісті», бізнесмени поки що більше зацікавлені у видобутку вугілля, залізної руди, газу. Позаяк тут швидше можна повернути вкладені капітали і отримати прибуток.

Інженерні професії знову в ціні, стверджує газета «Нова». Їхні зарплати стрімко зростають, а на сайтах з працевлаштування для технологів харчової промисловості є вакансії із зарплатою, яка перевищує 6 тисяч гривень. Водночас зменшується попит на перекладачів. Їхня оплата праці знизилася на 22%. Більше про ситуацію на ринку праці інформується в публікації «Кому за кризи жити добре?»

Для власників землі найважливішим документом є державний акт власності на землю. Але, як стверджує газета «Факти», в країні існує цілий тіньовий чиновницький бізнес з оформлення таких документів. Скажімо, користуючись правовою неграмотністю деяких людей, чиновники вимагають хабарі за видачу державного акту на землю на новому бланку, стверджуючи, що тепер лише він дійсний. Консультації і поради з цього питання газета пропонує у рубриці «Не зайве знати».

Близько 30 % кави і чаю на українському ринку генетично модифіковані, 70 % популярних марок дитячого харчування також містять генно-модифіковані продукти. Ситуацію на харчовому ринку країни досліджує газета «Голос України».

Чи не єдиний показник, за яким Україна на рівні Європи – народжуваність. І фахівці прогнозують зростання. Як пише газета «День», якщо в попередні роки в країні смертність перевищувала народжуваність, то у 2009 році ситуація різко змінилася. Про кількісні показники видання інформує у матеріалі «Плюс півмільйона щорічно».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG