Доступність посилання

ТОП новини

Регіонали згодні з заявою Медведєва, НУНС критикує


Заява президента Росії Дмитра Медведєва свiдчить про зацiкавленiсть Росiї у впливi на президентську кампанiю в Українi, заявляє народний депутат вiд НУНС Андрiй Парубiй.

За його словами, Росiя «робила i робитиме все можливе, щоб привести в Українi до влади зручного для Кремля кандидата, який був би набагато лояльнішим».

Парубiй зазначив, що для такої заяви немає жодних пiдстав. «Тому що можна говорити про антиукраїнськi настрої в Росiї, i жодною мiрою про антиросiйськi настрої в Українi», – наголосив депутат.

Натомість лiдер Партiї регiонiв Вiктор Янукович, коментуючи звернення Дмитра Медведєва до Вiктора Ющенка, зазначив, що «за нинішньої влади надiї на полiпшення українсько-росiйських вiдносин практично немає».

За словами Януковича, у разi приходу до влади його політична сила насамперед намагатиметься «вiдродити нормальнi, добросусiдськi, рiвноправнi та взаємовигiднi відносини» з Росією.

Президент Росії в своєму зверненні до українського колеги звинуватив владу України в проведенні «антиросійського курсу» і заявив, що наразі відкладає приїзд нового російського посла до України.
XS
SM
MD
LG