Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 22:53

Росія втручається у процес виборів в Україні – віце-президент Європарламенту


Різкі заяви президента Росії на адресу українського керівництва свідчать про те, що Москва намагається втручатися у процес виборів в Україні. Таку думку в інтерв’ю Радіо Свобода висловив віце-президент Європейського парламенту, польський політик Марек Сівєц.

«Це початок російського втручання у процес виборів в Україні. Гадаю, що мову імперської політики добре розпізнають у Європі», – сказав Сівєц.

На запитання Радіо Свобода, кого з кандидатів на президента України нині підтримує Кремль, Сівєц зауважив, що Росія не виявляє своїх симпатій так явно, як це було п’ять років тому. Тут європейський політик радить звернути увагу на заяви українських політиків. «Треба уважно послухати, що говорять кандидати на президента в Україні. Я не хочу назвати імена, але це очевидно», – заявив віце-президент Європейського парламенту.

За словами Марека Сівця, нині в Євросоюзу немає підстав втручатися у російсько-український конфлікт, але Брюссель має ретельно відстежувати розвиток подій.

Раніше сьогодні президент Російської Федерації відклав приїзд нового російського посла в Україну. Дмитро Медвєдєв пояснив це тим, що в Києві здійснюють «антиросійський курс».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG