Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 01:40

Щербак: заява Медведєва демонструє небезпечну політику Росії проти сусідів


Послання президента Росії Дмитра Медведєва президенту України Віктору Ющенку – це «доктрина, яка має на меті визначення правил гри для українських кандидатів на президента: чого не можна робити і що треба робити. Ця доктрина забороняє Україні мати власну зовнішню політику, власну історію, власну мову. Ця заява знову демонструє світові, наскільки небезпечною є сьогодні російська політика щодо своїх сусідів», – сказав в ефірі Радіо Свобода колишній посол України у США Юрій Щербак.

Послання Медведєва коментують також американські політики. Якщо говорити про кольори симпатій у засобах масової інформації, то вони тут переважно жовто-блакитні, повідомив кореспондент Радіо Свобода.

Екс-міністр закордонних справ України, лідер Народного Руху Борис Тарасюк вважає, що заява президента Росії є ще одним прикладом агресивної російської зовнішньої політики:

«Лінія поведінки Росії в останні роки характеризується наявністю агресивності. А з інформаційної точки зору – інформаційної війни».

Звернення президента Росії Дмитра Медведєва до Віктора Ющенка є безпрецедентним як за тоном, так і за змістом.

Про це заявив лідер опозиційного Російського народно-демократичного союзу, екс-прем’єр Росії Михайло Касьянов.

Він вважає, що президент Росії «фактично заявив про повну неприйнятність нинішніми російськими керівниками як особисто Ющенка, так і його політики».

«Замість руху назустріч Україні і початку виправлення взаємних політичних помилок, Медведєв взяв курс на повний розрив відносин з найближчим партнером Росії», – наголосив екс-прем’єр Росії.

Напередодні президент Росії Дмитро Медведєв направив Президенту України Віктору Ющенку листа, в якому звинуватив Київ у проведенні антиросійської політики та загостренні двосторонніх відносин.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG